piątek, 16 marca 2012

Georgiana

       Witam, prawie wiosennie, po dość długiej przerwie. Nie zaglądałam tu za często, ponieważ moją uwagę zaprzątały ostatnio inne sprawy. Również lalkowe. W tym także spotkania z lalkowymi znajomymi. Na pewno wiecie, że przyjemność dzielona z kimś, to podwójna przyjemność. Dlatego też dzielenie pasji z innymi daje ogromną satysfakcję, inspiruje, inicjuje nowe pomysły i zaspakaja miłą i konieczną potrzebę przynależności do grupy. W tym wypadku do grupy miłośników dollfów.
Miłośnicy dollfów, to ludzie pozytywnie zakręceni, z fantazją.  A ja kocham takich ludzi. To ogromna przyjemność widzieć na ich twarzach emocje, dzielić je z nimi i rozstawać się w radosnym nastroju, po wyrzucie do krwi ogromnej porcji endorfin. Po takim spotkaniu człowiek wraca do domu z nowym zastrzykiem energii, zadowolony z życia i gotów do kolejnego tygodnia pracy.
Na  spotkaniach zwykle fotografujemy  lalki, celem udokumentowania spotkania, oraz żeby pokazać na lalkowym forum efekty naszych działań w dziedzinie stylizacji swoich lalek. W stylizację często wkłada się ogrom pracy, umiejętności i nierzadko talentu, od makijażu począwszy po szycie i inne umiejętności manualne, tudzież designerskie.
Lalka na zdjęciach poniżej, to moja Georgiana. Przepiękne zdjęcia wykonała moja  lalkowa koleżanka o pseudonimie  Brattea.

5 komentarzy:

 1. No, no! Wygląda jak gimnazjalistka z początku XX wieku.
  Bardzo ładna lalka, sama szyjesz stroje dla swoich lalek?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Selena, dziękuję. Rzeczywiście, wygląda jak gimnazjalistka, ale bardzo lubię taki lalkowy, pensjonarski styl. Niektóre stroje szyję sama, niektóre kupuję. Szycie dla moich lalek i ich stylizacja daje mi dużo radości i przyjemności. Nieskromnie mogę to nazwać taką małą twórczością:-).
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawie stylizowane fotografie. Ja zbieram różne małe figurki i laleczki i czasem przerabiam je na misie lub inne lalki :) Kiedyś też może założę bloga!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kok, namawiam serdecznie do założenia bloga, wtedy będę miała okazję zobaczyć Twoje maleńkie dzieła sztuki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekam na wiosenną sesję! Teraz jest już tak pięknieeee ((:

  OdpowiedzUsuń